Наука

Мікродозинг: науковий та практичний погляд

Регулярність важливіша, ніж разові дозування. Тому, мікродозинг зазвичай приймається курсом, і чим курс стабільніший, тим краще. Тут важливі два параметри: регулярність і тривалість. Бонусом йде використання додаткових інструментів:

Традиції

Збереження Традицій і Турбота про Природу

Ми з великою обережністю ставимося до кожної можливості, яку надає нам природа. Та в свою чергу вважаємо нашою місією - дбати про навколишнє середовище, тому час від часу ми організовуємо благодійні прибирання лісів та парків від пластику та побутового сміття.
Ми продовжуємо ці традиції, дотримуючись принципів стійкості та екологічної відповідальності. Використовуючи лише натуральні та безпечні методи, ми прагнемо зберегти природу для майбутніх поколінь. Дбайливе ставлення до кожного кроку нашої роботи — це не просто ідея, а частина нашої культурної спадщини та любові до природи.

Наука

Травництво: Мудрість Природи і Традиції

Травництво — це давнє мистецтво використання цілющих властивостей рослин для підтримки здоров'я та благополуччя. Наші предки зберігали і передавали знання про цілющі трави з покоління в покоління, створюючи багатий запас знань, що дійшов до наших днів.

Ми продовжуємо цю традицію, збираючи рослини з чистих екологічних регіонів і застосовуючи давні методи обробки, які зберігають їхню природну силу. Використовуючи цілющі властивості трав, ми створюємо натуральні продукти, що підтримують здоров'я, зміцнюють імунітет і допомагають у боротьбі з різними недугами.

Травництво не лише зберігає здоров'я, але й підтримує духовну гармонію. Наші продукти, створені на основі трав, відображають любов до природи та повагу до багатовікової мудрості. Ми дбайливо поєднуємо сучасні технології з традиційними знаннями, щоб зберегти і примножити природні скарби для майбутніх поколінь.

FAQ

  • Чи дозволено, приймати, зберігати або продавати мухомор?

    Так, мухомор вважається абсолютно законним і належить до категорії харчових добавок. Більш того, мухомор – не наркотик. За чинним законодавством України збирати, зберігати, вживати, продавати та купувати мухомори абсолютно легально і це цілком дозволено.

  • Що краще взяти - червоний чи пантерний мухомор? 

    Вибір залежить від індивідуальних цілей і переваг. Червоний мухомор частіше використовують для мікродозингу, але з іншої сторони, пантерний мухомор більш сильніший за своїм впливом.

  • Що за гриб їжовик гребінчастий і кому він підходить?

    Потенційна цільова аудиторія охоплює людей, що піклуються про свою пам'ять, концентрацію та загальну когнітивну активність, і для тих, хто прагне підвищувати свій рівень енергії. Дослідження свідчать, що вживання гриба їжовика гребінчастого може сприяти підвищенню концентрації, поліпшенню пам'яті та загальної когнітивної функції. У складі їжовика містяться речовини, такі як герицин, які мають позитивний вплив на мозкову активність людини.

  • Чи є звикання до мухомора?  

    Мікродозинг прийому мухоморів не викликає звикання.

  • Де Благосні Дари збирають гриби?

    Ми збираємо гриби виключно в екологічно чистих лісових районах України, та кожного сезону організовуємо експедицію в Карпати, район Ворохти, оскільки тамтешній мухомор не має піску і вважається найкращим в Україні.

  • Як можна зробити замовлення ? 

    Замовлення можна оформити через сайт або зв'язавшись з нашими спеціалістами через контакти. Також ви можете написати на особисту сторінку Богдана в інстаграм та месенджері.

  • Чому пантерний мухомор за ціною дорожчий за червоний і королівський? 

    Пантерний мухомор коштує дорожче за інші мухомори через більш складний процес збору та оброблення, він дрібніший за розміром і зустрічається рідше в наших широтах.

  • Який курс мікродозингу краще взяти новачкові?  

    Новачкам рекомендується починати курс мікродозування з червоного мухомора в дозуванні 0.3 г або 0.5 г за один прийом, аби оцінити вплив гриба на організм. Також користувач-початківець може сміливо приймати будь-які продукти з Їжовиком гребінчастим. Ідеальним поєднанням буде спільне споживання комбінованого мікродозингу червоного мухомора і їжовика.

  • Що таке міцелій їжовика?

    Міцелій їжовика - це сітка тонких волокон, які складають грибницю даного виду грибів. Гриби, включно з їжовиком, мають дві основні частини: плодове тіло (гриб) і міцелій. Плодове тіло видиме нам як шляпка з ніжкою, яка з'являється над поверхнею ґрунту або іншої поверхні. Міцелій - це прихована частина гриба, що розташовується під поверхнею, складається з тонких ниток - саме вона утворює грибницю. Міцелій їжовика є важливою частиною гриба, відповідає за поглинання поживних речовин з навколишнього середовища. Він розширюється й утворює плодові тіла, які ми бачимо під час збирання грибів. Міцелій містить в собі біологічно активні сполуки, які надають грибу свої унікальні властивості.

Блог

Новини та дослідження